Розетка компьютерная 1-я Schneider (Asfora) без рам EPH4370121

- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 47286
309 ₴
Показать оптовые цены+380 (67) 580-50-06
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компютерна розетка RJ45 5e Schneider Electric Asfora EPH4370121, механізм із супортом та накладкою білого кольору. Фіксація пристрою за допомогою монтажних лапок. Розміри розетки: (Ш) 71 мм x (В) 71 мм x (Г) 38 мм, глибина встановлення 9 мм. Пристрій може бути встановленний приховано. Поверхня розетки глянцева, що надає приміщенню елегантного та вишуканого вигляду. Ступінь захисту IP20. Клеми підключення IDC. Розетка виготовлена з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) матеріалу, що робить її максимально стійкою. Має знак якості CE. Оновлена фурнітура Asfora тепер має менші, компактніші накладки, профільовану фіксуючу рамку, а також широкі, профільовані монтажні лапки з поворотною пружиною, тим самим покращуючи якість та функціональність пристроїв. Продукція Asfora виготовлена з високоякісних матеріалів, які не жовтіють з часом. Витончений, елегантний дизайн ідеально гармонує з будь-яким інтерєром.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider |
| Страна производитель | Франция |
| Длина | 71 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Высота | 38 мм |
| Цвет | Белый |
| Тип | Сетевая розетка |
| Тип монтажа | Внутренний |
| Тип портов | RJ-45 |
- Цена: 309 ₴


