Доброго дня, Роман. Нам шкода що ми не змогли відправити ваше замовлення в той день. Але погодні умови не дали змогу новій пошті забрати посилки, в нашому місті дерева та провода попадали на дорогу і перекрили транспорт, також ракети зруйнували ТЦ в місті. І нова пошта перенесла дату на наступний день зранку. Ми вам відправили замолення на 12 годин пізніше обіщаного, не розуміємо за що нам негативний відгук? За погодних умов? Або за ракетні удари агрессора?
СЕРГІЙ М.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Роман К.
Хорошо
Комментарий продавца
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Евгений С.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Этот заказ пришлось отменить. Были сбои в работе Киевстар и не шла проплата. Попробовал сделать перезаказ, но проплата так и не заработала по известной причине сбоя. Чуть позже всё прошло, проплатил новый заказ и получил посылочку. Есть чем поделиться от покупки:впечатления, вопросы, плюсики, минусики. Попозже отпишусь в отзыве о проплаченном заказе. Всем хорошим людям желаю удачи и мирного неба.
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук!
Віталій В.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Алексей М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Виктор К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Дмитрий З.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Виталий А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Юрий Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Доброго дня, Роман. Нам шкода що ми не змогли відправити ваше замовлення в той день. Але погодні умови не дали змогу новій пошті забрати посилки, в нашому місті дерева та провода попадали на дорогу і перекрили транспорт, також ракети зруйнували ТЦ в місті. І нова пошта перенесла дату на наступний день зранку. Ми вам відправили замолення на 12 годин пізніше обіщаного, не розуміємо за що нам негативний відгук? За погодних умов? Або за ракетні удари агрессора?
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Этот заказ пришлось отменить. Были сбои в работе Киевстар и не шла проплата. Попробовал сделать перезаказ, но проплата так и не заработала по известной причине сбоя. Чуть позже всё прошло, проплатил новый заказ и получил посылочку. Есть чем поделиться от покупки:впечатления, вопросы, плюсики, минусики. Попозже отпишусь в отзыве о проплаченном заказе. Всем хорошим людям желаю удачи и мирного неба.
Дякуємо за відгук!
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!