Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Світлана М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Андрій Т.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Мирослав
Отлично
Фарбу відправили Новою поштою, в одному відрі розлилася фарба. Це швидше питання до перевізника.
Комментарий продавца
Мирослав, дякуємо за ваш відгук. Така ситуація може бути але в наступний раз телефонуйте нам, ми зможемо вам допомогти отримати виплату від Нової Пошти за пролиту фарбу. В нас це було пару разів і обидва рази виплачували. Тому що ми запаковуємо за їх стандартами.
Олег С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Валерий П.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Валерій, дякуємо за ваш відгук. Нам шкода що в нас не було потрібної для вас кількості товару. Але при оформелнні заказу Вам вказується скільки в нас штук є на складі. В нас пишеться що в наявності 1шт але ви можете замовити навіть 10 тисяч штук. Ми це зробили свідомо, так як іноді покупцям потрібно велика кількість товару але вони не можуть оформити замовлення якщо ми поставимо обмеження по кількості товару який є на складі. Тому ми вам і сказали що на складі є тільки 1шт.
Юрій М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Владимир С.
Отлично
Відмова замовника
Комментарий продавца
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Дмитрий К.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Ольга М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Фарбу відправили Новою поштою, в одному відрі розлилася фарба. Це швидше питання до перевізника.
Мирослав, дякуємо за ваш відгук. Така ситуація може бути але в наступний раз телефонуйте нам, ми зможемо вам допомогти отримати виплату від Нової Пошти за пролиту фарбу. В нас це було пару разів і обидва рази виплачували. Тому що ми запаковуємо за їх стандартами.
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Валерій, дякуємо за ваш відгук. Нам шкода що в нас не було потрібної для вас кількості товару. Але при оформелнні заказу Вам вказується скільки в нас штук є на складі. В нас пишеться що в наявності 1шт але ви можете замовити навіть 10 тисяч штук. Ми це зробили свідомо, так як іноді покупцям потрібно велика кількість товару але вони не можуть оформити замовлення якщо ми поставимо обмеження по кількості товару який є на складі. Тому ми вам і сказали що на складі є тільки 1шт.
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Відмова замовника
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!