Світильник круг вбудований 12W 5000K білий Biom UNI-2-R12W-5

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 33225
94 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (67) 580-50-06
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Назва | Світильник світлодіодний Biom UNI-2-R12W-5 12Вт круглий 5000К |
|---|---|
| Потужність | 12 W |
| Форма світильника | Круглі |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) |
| Габаритний розмір, мм | 100х20 |
| Еквівалентна потужність | 108 W |
| Робоча напруга | AC 85-265 V |
| Вид монтажу | Врізні |
| Світловий потік | 1200 Lm |
| Світлова віддача | 100 Lm/W |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Кут світіння, ° | 180° |
| Розмір посадковий | 50-90 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Клас захисту | IP20 |
| Тип управління | - |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Пульт управління в комплекті | Ні |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Колір плафона | Білий |
| Колір арматури | Білий |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Матеріал арматури | Алюміній |
| Форма плафона | Коло |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Врізний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Напруга мережі | 185~265 B |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Світловіддача | 100 лм/Вт |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 мм |
| Діаметр | 100 мм |
- Ціна: 94 ₴

