Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Олег К.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Світлана Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Денис К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Антон К.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Ярослав Д.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Почтали з розмови про те що в мене на промі я не забираю товар я повідомив що буду звертатись в коментарі як негативно ставляться
Коментар продавця
Доброго дня, Ярослав. Ми запропонували вам безпечну оплату ПромОплатою, тому що Ви в нас вже не забирали посилки, тому ми попросили вас зробити онлайн платіж. Але ви нам почали погрожувати і грубити в телефонній розмові. Нажаль ми не можемо відправляти замовлення тим клієнтам котрі замовляють в нас замовлення, потім не забирають їх і знову просять відправити накладним платежем. Ми гадаємо це справедливо, тим паче, ПромОплата це безпечний спосіб для обох сторін.
Александр Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Маргарита І.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Заказывал гофру с обратным клапаном, товар был в наличии, соответствует описанию, отправлено быстро!!! Продавца рекомендую!!!
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Отлично, заказал, оплатил, отправили. Спасибо. Рекомендую
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Почтали з розмови про те що в мене на промі я не забираю товар я повідомив що буду звертатись в коментарі як негативно ставляться
Доброго дня, Ярослав. Ми запропонували вам безпечну оплату ПромОплатою, тому що Ви в нас вже не забирали посилки, тому ми попросили вас зробити онлайн платіж. Але ви нам почали погрожувати і грубити в телефонній розмові. Нажаль ми не можемо відправляти замовлення тим клієнтам котрі замовляють в нас замовлення, потім не забирають їх і знову просять відправити накладним платежем. Ми гадаємо це справедливо, тим паче, ПромОплата це безпечний спосіб для обох сторін.
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!
Дякуємо вам за відгук! Ми завжди щасливі, коли наші клієнти та відвідувачі задоволені сервісом та роботою магазину! Чекаємо в нашому магазині знову!